דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

הפעלה מהירה 

 
 אנשים שמשתפים פעולה

 

סופר-פארם נוסדה בשנת 1978 על ידי משפחת קופלר והביאה לישראל את בשורת הדראגסטור. מאז היווסדה מהווה רשת סופר-פארם גורם רב השפעה בענף הקמעונאות, ונחשבת ל רשת הדראגסטור המובילה בישראל עם למעלה מ-160 סניפים ברחבי הארץ - מאילת בדרום ועד קרית שמונה בצפון . בשנים האחרונות התרחבה הרשת מחוץ לתחומי ישראל ופתחה סניפי סופר-פארם בפולין. 

סופר-פארם מאופיינת בחנויות גדולות, מוארות ונקיות, מעברים רחבים, עובדים בעלי תודעת שירות גבוהה, מומחים מקצועיים בכל מחלקה, שעות פתיחה נוחות וארוכות וחנייה זמינה . כל אלה הופכים את חוויית הקנייה בה לייחודית ומהנה עבור לקוחותיה. בכל סניף ארבע מחלקות עיקריות: בית המרקחת, מחלקת קוסמטיקה, מחלקת טואלטיקה ומחלקת תינוקות. 

הנכס היקר ביותר של סופר-פארם הוא המשאב האנושי. סופר-פארם מעסיקה כ-5800 עובדים ברחבי ישראל. הפילוסופיה של הרשת דוגלת בניהול עצמאי, היוצר אווירה וכוח המניעים את החברה קדימה לעוד ועוד אתגרים, מן הקופאית ועד העמית - הזכיין המנהל את הסניף. 

סביבתנו המקצועית עוברת שינויים באופן קבוע, והצלחתנו תלויה ביכולתנו להסתגל במהירות למצבים חדשים, תוך שמירה על רמת השירות הגבוהה ללקוחות הרשת, על מעורבות אקטיבית בקהילה ועל הקפדה מתמדת בכל הקשור לאיכות המוצרים.​

 

 

  

 

 

תחילת העבודה

שיתוף אתר זה שיתוף אתר זה
שנה את ערכת הנושא של האתר שנה את ערכת הנושא של האתר
הגדרת סמל אתר הגדרת סמל אתר
התאמה אישית של ההפעלה המהירה התאמה אישית של ההפעלה המהירה

 

 

  

+.jpg

הנחות על כל מיני סוגים של בושם , קוסמטיקה, איפור , ותוספי תזונה....