דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

shevok

:

בית

הפעלה מהירה

 HIGH SPEED GSM - הרשת המתקדמת בעולם
בתחילת 2009 השיקה פלאפון את רשת HIGH  Speed GSM, הפועלת בטכנולוגיית HSPA בדור 3.75, בנתיב ה-GSM. הרשת החדשה, היא הרשת המתקדמת בעולם, ותומכת בהורדת נתונים עד קצב MB14.4 לשניה ובהעלאת נתונים  בקצב של עד MB5.76 לשניה. הרשת מאפשרת ללקוחות פלאפון ליהנות מפסגת הטכנולוגיה בתחום ציוד הקצה, בשירותי התוכן ובשיחות מחו"ל לארץ. הרשת הוקמה על ידי אריקסון העולמית, בהשקעה של כמיליארד שקל ומספקת את איכות הכיסוי הגבוהה בארץ ובעולם, את חווית הגלישה המהירה בסלולר בישראל, וכן יכולת צפייה איכותית בטלוויזיה הסלולרית.
 השקת רשת +HIGH SPEED GSM
ביוני 2010 השיקה פלאפון את +HIGH SPEED GSM, רשת לגלישת דאטה המספקת קצבי גלישה באינטרנט מהירים ביותר התומכת בהורדת נתונים של עד Mb21 לשנייה והעלאת נתונים בקצב של עד 5.76Mb לשניה, המאפשרים גלישה באינטרנט במהירות גבוהה, וכן הורדת והעלאת נתונים מהירה. במקביל השיקה פלאפון חבילות גלישה של עד Mb15 לשניה לגלישה אופטימלית.
פלאפון מובילה את התוכן בסלולר בישראל, הן במספר מנויים והן בהיקפי שימוש. נכון להיום מונה פלאפון כ-1.52 מיליון לקוחות דור 3, המהווים 55% מכלל המנויים. תפיסת התוכן של פלאפון מבוססת על בניית  שיתופי פעולה לטווח בינוני וארוך עם מגוון גופי המדיה והתוכן בישראל ובעולם, המאפשרים לה להציע את המגוון הרחב ביותר של תכנים להורדה וצפייה בסלולר.

 

 

 

 

 מסמכים משותפים

 
  
  
  
  
אין פריטים להצגה בתצוגה זו של ספריית המסמכים "מסמכים משותפים".